Gwarancja najniższej ceny! Daj nam znać jeśli ten produkt możesz kupić taniej w innym sklepie. Wkrótce otrzymasz naszą ofertę :)   +48 517 397 749   info@veloport.pl
Darmowa dostawa od 50,00 zł

Apidura - Najlepsze na świecie torby, sakwy i akcesoria do bikepackingu

( ilość produktów: 3 )

Apidura Veloport GdyniaDLA ROWERZYSTÓW, PRZEZ ROWERZYSTÓW

Apidura jest niezależną, rodzinną firmą złożoną z rowerzystów, twórców i osób rozwiązujących problemy, których połączyła wspólna misja tworzenia najlepszych możliwych technicznie produktów do bikepackingu, które pomagają żądnym przygód rowerzystom znaleźć lepsze sposoby na odkrywanie świata na rowerze.

Apidura narodziła się z konieczności; pionierskie ultralekkie systemy pakowania bez bagażnika, które pomagają nam rozwijać naszą miłość do jazdy na rowerze i pozwalają rowerzystom uwolnić instynkt przygody. Jako oddani rowerzyści przygodowi, projektujemy z myślą o naszych kolegach, tworząc produkty, które zaspokajają rzeczywiste potrzeby i wnoszą nową wartość na scenę bikepackingu.

Apidura Bikepacking Gdynia

Tworzenie toreb technicznych, które wyróżniają się w trudnych warunkach, oznacza, że wszystko, co robi Apidura, od sposobu projektowania ich produktów po strukturę ich działalności i sposoby, w jakie wspierają globalną społeczność bikepackingową, jest napędzane przez produkty, praktyki i filozofie, które zostały stworzone z myślą o trwałości.

pixel